„Podróżować znaczy żyć” Olgi Dębickiej
Bezpośrednia sprzedaż od wydawcy. Najtaniej!

, Autor: Olga Debicka

Od stycznia 2022 roku ruszyła sprzedaż książki Olgi Dębickiej „Podróżować znaczy żyć”.

Książkę można nabyć:

  • w wybranych księgarniach stacjonarnych na terenie całej Polski w cenie 90 zł.,
  • na Allegro  – 85 zł.;
  • bezpośrednio od wydawcy Travel Freedom  – 80 zł.

Zakup od wydawcy:

cena książki – 80 zł

koszt wysyłki kurierem – 24 zł lub Inpost  -odbiór we wskazanym paczkomacie – 17 zł

nr konta: City Handlowy 41103000190109852612050019

Olga Dębicka

Uwaga: możliwy odbiór własny w Gdyni (opłata 0 zł)

Zamówienia proszę kierować na adres mailowy: odebickabiznes@gmail.com

Podając: imię i nazwisko, adres wysyłki, numer telefonu oraz potwierdzenie wykonania przelewu.

Na specjalne życzenie książka  z dedykacją autorki.

Podróżować znaczy żyć. Reportaże
Olga Dębicka
ISBN 978-83-949382-1-5
wydanie pierwsze
www.travelfreedom.pl
350 stron
24 fotografie
papier kredowy
okładka zintegrowana

Reportaże Olgi Dębickiej to 50 inspiracji podróżniczych z regionu, Europy i świata – z klimatem, obserwacjami i wiedzą spoza przewodników. Jest Dubaj – z szalonymi wizjami architektów i powycinanymi wyspami – z lotu hydroplanem; Rio de Janeiro – z sambodromu podczas karnawału i kult ciała; Lizbona – śladami fado tramwajem nr 28. Prowansalska winnica monsieur Yves’a Rousseta-Rouarda, dla którego wino stało się całym życiem. Najlepsza agroturystyczna miejscówka w Chorwacji na Rabie u zaprzyjaźnionych Maricy i Ivana, gdzie zachwyca spokojna, szczęśliwa codzienność. W książce znajdziesz przepiękne przestrzenie i krajobrazy: stepu w Kazachstanie, największej pustyni świata Ar-Rab al-Chali, sawanny Serengeti w Kenii i Tanzanii z migrującymi zwierzętami i fiordów w Norwegii, gdzie natura staje się Bogiem.

„Umiejętność opowiadania historii to sztuka, którą Olga opanowała do perfekcji. Czytając jej reportaże z podróży, zawsze jestem pod wrażeniem jej zmysłu obserwacji, mam ochotę podążać jej śladami, przeżyć jej przygody. To książka dla wszystkich, uczy jak odważnie marzyć i spełniać te marzenia. Bardzo polecam”.
Agnieszka Franus
Redaktor Naczelna National Geographic Polska

OLGA DĘBICKA – dziennikarka, pisarka, podróżniczka. Autorka książek, m.in. Dziwka i Madonna. Marka Hłaski widzenie świata i Fotografie z tłem. Gdańszczanie po 1945 roku. Publikowała od Dziennika Bałtyckiego po Dialog Deutsch-Polnisches Magazin, przez 12 lat związana z portalem Wirtualna Polska. Obecnie, od 17 lat, stały współpracownik National Geographic Polska, National Geographic Traveler i Kaleidoscope. Laureatka nagród dziennikarskich i literackich, m.in. Nagrody Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich (Polski Pulitzer), wyróżnienie pod patronatem Nowego Dziennika z Nowego Jorku, Pro Libro Legendo, Grand Press, nominowana do Polsko-Niemieckiej Nagrody Dziennikarzy, uhonorowana Golden Pen Top Journalist Award 2015.