Karolina Winkowska ambasadorką sportów wodnych w Egipcie

, Autor: Olga Debicka

Karolina Winkowska, mistrzyni świata w kitesurfingu, po raz drugi została ambasadorem kitesurfingu i nadal będzie promowała Egipt na całym świecie.

Karolina_Winkowska_Egipt2

Podczas międzynarodowej konferencji prasowej w Kairze Khaled Ramy, Minister Turystyki Egiptu, podpisał kontrakt dotyczący dalszej współpracy z Karoliną Winkowską. W ten sposób Egipt i Karolina przez kolejny rok będą kontynuować projekt, który w 2014 r. zakończył się dużym sukcesem.

W ubiegłym roku roku Polka wzięła udział w kampanii promującej aktywny wypoczynek i sporty wodne w kraju faraonów. Miarą sukcesu jest chociażby oglądalność na YouTube, gdzie klipy filmowe z jej udziałem osiągnęły odpowiednio: ponad 2 mln i prawie 3 mln odsłon.

– Karolina to niezwykle utalentowana, młoda osoba z pozytywną energią. Jesteśmy bardzo zadowoleni z zeszłorocznych wyników, jakie wygenerował projekt. Teraz właśnie takich innowacyjnych pomysłów Egipt potrzebuje najbardziej. Oprócz regularnej kampanii reklamowej, która została zaplanowana globalnie na 3 lata naprzód – podsumował wspólne działania minister Ramy.

– Dzięki mecenatowi Egiptu mogłam w spokoju trenować w niemal idealnych warunkach pogodowych – mówiła w wywiadach dla dziennikarzy kitesurferka – Płaska turkusowa woda, gwarantowane słońce i to co najważniejsze: wiatr! Dały mi komfort i umożliwiły staranne przygotowanie do startów w Pucharze Świata.

Winkowska w zeszłym roku zdobyła tytuł Mistrzyni Świata w kitesurfingu po raz drugi, jest także wielokrotną mistrzynią Polski w Pucharze Ford KiteCup.

Warto podkreślić drugi polski akcent w kampanii promocyjnej Egiptu. Projektem globalnie, podobnie jak w ubiegłym roku, będzie zarządzać polska firma public relations   – MM4PR Magdalena Lasocka i Małgorzata Cholewa, które łączą w sobie pozytywną energię i pasję w działaniu. Gratulujemy!

Egipt_kitesurfing